IPTV.iQ grafinė vartotojo sąsaja

Lengviausias būdas televizorių paversti išmaniuoju

Sprendimai viešbučiams

Naujausiomis technologijomis pagrįstas programinis sprendimas „IPTV.iQ“ Jūsų viešbučiui suteiks išskirtinio modernumo. TV ekrane galėsite svečiams išsamiai pristatyti visą viešbučio paslaugų įvairovę, restorano valgiaraštį, rodyti savo ar partnerių reklamą, teikti specialių pasiūlymų, vaizdo skambučių ir transliacijų galimybę, prieigą prie interneto ir dar daugybė kitų pranašumų.

 

Lankstumas

Lengvai pritaikykite ir priderinkite šią technologiją prie jau egzistuojančių viešbučio sistemų. Produkto funkcionalumą plėskite atsižvelgdami į nuolat augančius klientų poreikius.

Išliekamoji vertė

Šis pažangus produktas pagrįstas naujausiais technologiniais sprendimais. Pasiūlykite paslaugų, tenkinančių net išrankiausių klientų poreikius!

TVS (Turinio valdymo sistema)

Moderni turinio valdymo sistema nereikalauja jokių specifinių žinių ir leidžia paprastai bei greitai įkelti, redaguoti, ištrinti norimą informaciją sistemoje.

Central Video Management

IP televizijos technologijomis paremtas intelektinis vaizdo reklamos valdymo sprendimas, skirtas ekranams, įrengtiems viešosiose vietose.

Viešbučio kanalai

Susikurkite nuosavą TV kanalą ir transliuokite vaizdus iš baro ar kitos viešbučio vietos (kur įrengta vaizdo kamera), pateikite viešbučio svečiams specialių pasiūlymų, reklaminės informacijos.

Reklaminiai kanalai

Pasiūlykite savo klientams įvairios reklamos, atsižvelgdami į jų poreikius. Jūsų ir Jūsų partnerių reklama 24 val. per parą 7 dienas per savaitę!

Viešbučio paslaugos TV ekrane

Išsamiai ir patraukliai pristatykite visą viešbučio paslaugų įvairovę TV ekrane.

Meniu

Restorano meniu ir išsamūs patiekalų aprašymai – TV ekrane. Suteikite savo viešbučio svečiams galimybę skaityti restorano valgiaraštį neiškėlus kojos iš savo kambario.

 
 
 

„Home Media Gateway“

Pasiūlykite viešbučio svečiams galimybę vaizdo medžiagą (kelionės metu padarytas nuotraukas, filmuotą medžiagą ir kt.) paprastai ir greitai perkelti į TV ekraną.

VOD

Vaizdo transliacijų pagal užsakymą modulis – pasiūlykite transliacijų peržiūrų bet kuriuo klientui patogiu laiku. Tegul televizijos transliacijos paklūsta Jūsų svečių norams!

Vaizdo skambučiai

Suteikite savo viešbučio svečiams galimybę ne tik girdėti pašnekovą, bet ir matyti jį TV ekrane – dar daugiau galimybių itin patogiai bendrauti su namuose likusiais artimaisiais bei bičiuliais.

Internetas

Suteikite savo viešbučio svečiams patogią galimybę TV ekrane bendrauti su „Facebook“ bičiuliais, žiūrėti „YouTube“ vaizdelius ir mėgautis kitais interneto privalumais.

„Google Maps“

Žemėlapis – TV ekrane. Suteikite viešbučio svečiams galimybę neiškėlus kojos iš savo kambario susiplanuoti maršrutą, gauti informacijos apie netoliese esančias lankytinas miesto vietas ar objektus.

 
 
 

3D, HD

Pasiūlykite savo viešbučio svečiams ne tik įprastų TV kanalų, bet ir dar įspūdingesnių HD bei 3D kanalų.

EPG (Elektroninis programų gidas)

Išsami TV programa ir laidų bei filmų aprašymai. Suteikite klientams galimybę visuomet nesunkiai išsirinkti tai, ką jie nori žiūrėti.

Naudinga

Visa būtiniausia informacija – TV ekrane. Pasiūlykite klientams galimybę prireikus telefono numerio, adreso, skrydžio tvarkaraščių ar orų prognozės visa tai atrasti savo TV ekrane.

Daugiakalbiškumas

Iš skirtingų šalių atvykusiems viešbučio svečiams pasiūlykite sąsajos kalbos pasirinkimo galimybę ir dar patogesnį naudojimąsi sistema.

 
 

Susisiekite