IPTV.iQ grafinė vartotojo sąsaja

Lengviausias būdas televizorių paversti išmaniuoju

Sprendimai ligoninėms

Naujausiomis technologijomis pagrįstas programinis sprendimas „IPTV.iQ“ Jūsų gydymo įstaigai suteiks išskirtinio modernumo. TV ekrane galėsite pacientams išsamiai pristatyti visą savo gydymo įstaigos paslaugų įvairovę, rodyti savo ar partnerių reklamą, teikti specialių pasiūlymų, vaizdo skambučių galimybę, prieigą prie interneto ir dar daugybė kitų pranašumų.

Lankstumas

Lengvai pritaikykite ir priderinkite šią technologiją prie jau egzistuojančių sistemų. Produkto funkcionalumą plėskite atsižvelgdami į nuolat augančius klientų poreikius.

Išliekamoji vertė

Šis pažangus produktas pagrįstas naujausiais technologiniais sprendimais. Pasiūlykite paslaugų, tenkinančių net išrankiausių klientų poreikius!

TVS (Turinio valdymo sistema)

Moderni turinio valdymo sistema nereikalauja jokių specifinių žinių ir leidžia paprastai bei greitai įkelti, redaguoti, ištrinti norimą informaciją sistemoje.

Central Video Management

IP televizijos technologijomis paremtas intelektinis vaizdo reklamos valdymo sprendimas, skirtas ekranams, įrengtiems viešosiose vietose.

Ligoninės kanalai

Susikurkite nuosavą TV kanalą ir transliuokite vaizdus iš bet kurios gydymo įstaigos vietos (kur įrengta vaizdo kamera), pateikite pacientams specialių pasiūlymų, svarbios informacijos ar reklaminių pranešimų.

Reklaminiai kanalai

Pasiūlykite savo klientams įvairios reklamos, atsižvelgdami į jų poreikius. Jūsų ir Jūsų partnerių reklama 24 val. per parą 7 dienas per savaitę!

 
 
 

Ligoninės paslaugos TV ekrane

Išsamiai ir patraukliai pristatykite visą gydymo įstaigos paslaugų įvairovę TV ekrane.

VOD

Vaizdo transliacijų pagal užsakymą modulis – pasiūlykite transliacijų peržiūrų bet kuriuo klientui patogiu laiku. Tegul televizijos transliacijos paklūsta Jūsų pacientų norams!

Vaizdo skambučiai

Pasiūlykite savo pacientams galimybę ne tik girdėti pašnekovą, bet ir matyti jį TV ekrane – dar daugiau galimybių itin patogiai bendrauti su namuose likusiais artimaisiais bei bičiuliais.

Internetas

Suteikite savo pacientams patrauklią galimybę laisvu laiku TV ekrane bendrauti su „Facebook“ bičiuliais, žiūrėti „YouTube“ vaizdelius ir mėgautis kitais interneto privalumais.

 
 
 

Susisiekite