IPTV.iQ grafinė vartotojo sąsaja

Lengviausias būdas televizorių paversti išmaniuoju

Sprendimai SPA centrams

Naujausiomis technologijomis pagrįstas programinis sprendimas „IPTV.iQ“ Jūsų SPA įstaigai suteiks išskirtinio modernumo. TV ekrane galėsite svečiams išsamiai pristatyti visą savo SPA įstaigos paslaugų įvairovę, teikti specialių pasiūlymų, reklaminių pranešimų, rodyti savo ar partnerių reklamą ir dar daugybė kitų pranašumų.

 

Lankstumas

Lengvai pritaikykite ir priderinkite šią technologiją prie jau egzistuojančių sistemų. Produkto funkcionalumą plėskite atsižvelgdami į nuolat augančius klientų poreikius.

Išliekamoji vertė

Šis pažangus produktas pagrįstas naujausiais technologiniais sprendimais. Pasiūlykite paslaugų, tenkinančių net išrankiausių klientų poreikius!

SPA centro kanalai

Susikurkite nuosavą TV kanalą ir transliuokite vaizdus iš bet kurios įstaigos vietos (kur įrengta vaizdo kamera), pateikite pacientams specialių pasiūlymų, svarbios informacijos ar reklaminių pranešimų.

Reklaminiai kanalai

Pasiūlykite savo klientams įvairios reklamos, atsižvelgdami į jų poreikius. Jūsų ir Jūsų partnerių reklama 24 val. per parą 7 dienas per savaitę!

SPA paslaugos TV ekrane

Visos Jūsų SPA paslaugos, išsamūs jų aprašymai – TV ekrane. Išsamiai ir patraukliai pristatykite visą teikiamų paslaugų įvairovę TV ekrane.

Central Video Management

IP televizijos technologijomis paremtas intelektinis vaizdo reklamos valdymo sprendimas, skirtas ekranams, įrengtiems viešosiose vietose.

 

Susisiekite